کمپانی Razer

کمپانی Razer و خبر تولید گوشی هوشمند

مدتی است که با خبرهای زیادی از کمپانی‌های مختلف در زمینه رونمایی کردن از محصولاتشان روبه‌رو هستیم. کمپانی Razer که چندی پیش اعلام کرده بود که یک لپ‌تاپ فوق‌العاده برای رونمایی طراحی و تولید کرده است، اینبار خبرهای ضد و نقیضی مبنی بر ورود این کمپانی به دنیای ساخت گوشی‌های هوشمند شنیده شده است.

کمپانی Razer و بررسی این موضوع

علاقه‌مندان به نرم‌افزار انبارداری؛ این اخبار ضد و نقیض توسط خود کمپانی به تازگی مورد تایید قرار گرفته و به احتمال زیاد در سال جاری با اولین گوشی هوشمند تولید شده توسط کمپانی Razer مواجه خواهیم بود. اما مستقلا هیچ تاریخی مبنی بر انجام این کار اعلام نشده است.

کمپانی Razer

کمپانی Razer همچنین اعلام کرده است که یک نمایشگاه بزرگی را در تاریخ 1 نوامبر برگزار خواهد کرد که احتمالا بسیار جذاب نیز خواهد بود. جالب است بدانید که تمامی این اخبار از یک تیزر تبلیغاتی مربوط به کمپانی Razer ایجاد شده است. در این تیزر به صورت خیلی محدود، یک دست را به نمایش گذاشته بود که یک دستگاه به اندازه یک گوشی هوشمند را نگه داشته است، البته به صورت اُفقی!

آیا تنها یک دستگاه بازی بوده است؟

همین حالت نگه داشتن دستگاه به صورت اُفقی سبب شده تا نتوان با قاطعیت تمام این موضوع را تایید کرد؛ همانطور که می‌دانید، کمپانی Razer در ساخت و تولید قطعات مربوط به بازی نیز ایفای نقش کرده و این احتمال داده می‌شود که دستگاهی به مانند PSP بوده است.

کمپانی Razer

اما حقیقتا این یک حرکت بسیار جذاب و برنامه‌ریزی شده توسط این کمپانی بوده است، زیرا قصد و نیت خودشان را به صورت شفاف بیان نکرده‌اند و همگان را چشم انتظار نگه داشته‌اند.

اظهارات مدیران کمپانی

با تمام این تفاسیر، بعد از مدتی Razer Liang Tan مدیر کمپانی Razer در مصاحبه با CNBC اعلام کرد که یک گوشی هوشمند را در اواخر سال جاری منتشر خواهند کرد. اما قطعا از انتشار چنین محصولی، قطعا گیمرها بیشتر خوشحال خواهند شد، زیرا اکثر فعالیت این کمپانی بر روی قطعات و سخت‌افزارهایی بوده که بتوانند بازی‌های رایانه‌ای را به خوبی اجرا نمایند و به احتمال فراوان گوشی هوشمند نیز از این قائده مستثنی نخواهد بود.

کمپانی Razer

حرکت در مسیر بازی‌های رایانه‌ای

مدیران این کمپانی مدعی شده‌اند که تمامی افراد حتی بازیگران و افراد مشهور نیز به بازی‌های مهم را دنبال خواهند کرد، پس این بدان معنا است که باید در این مسیر قدم‌های محکم‌تری برداشت.

همنی مسئله سبب این شد که روی به ساخت یک گوشی هوشمند با داشتن پردازنده عالی، باتری بادوام برای بازی‌هایی که شاید ساعت‌ها به طول انجامند و همچنین یک کیفیت و طراحی مناسب آوردیم.

به نظر شما کمپانی Razer هدف‌گزاری درستی را انجام داده است؟ احتمال موفقیت آنها را چه اندازه تخمین خواهید زد؟

Source: Gadgetsnow

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *