خرید نرم افزار انبارداری (نسخه اصلی)

شما می توانید از طریق آنلاین و خرید حضوری نرم افزار انبارداری را تهیه کنید. برای خرید نرم افزار انبارداری به صورت آنلاین می توانید با توجه به نیاز خود بر روی یکی از دکمه های خرید آنلاین کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه شده و این نرم افزار را از طریق وب سایت شرکت خریداری نمائید.

 

 

نوع کاربری:

تک کاربره

نصب بر روی یک رایانه

تحت شبکه (دو کاربره)

نصب بر روی رایانه مدیر و منشی

تحت شبکه (پنج کاربره)

یک رایانه سرور و چهار رایانه کلاینت

قیمت (تومان):

249،000

349،000

499،000

خرید نرم افزار مطب

 

 

خرید آنلاین نرم افزار انبارداری

برای خرید آنلاین نرم افزار انبارداری ، با ورود به صفحه خرید آنلاین نرم افزار انبارداری ، ابتدا مشخصات و ایمیل خود را به سیستم معرفی می کنید و سپس نسخه اصلی نرم افزار انبارداری را در کمتر از چند دقیقه و از طریق ایمیل و لینک مستقیم دانلود از سایت، خرداری می کنید.  این روش سریعترین روش برای تهیه این نرم افزار بوده و فایل دانلود  همان فایل ارسال شونده از طریق پیک خواهد بود و از طرفی هزینه اضافی برای ارسال از طریق پیک نیز نخواهید داشت.

 

خرید حضوری نرم افزار انبارداری

برای خرید نرم افزار انبارداری به صورت حضوری و تحوبل توسط پیک می توانید در روزهای غیر تعطیل با شماره های دفتر شرکت ، تماس گرفته و سفارش خود را به همکاران ما اعلام دارید تا این نرم افزار از طریق پیک شرکت برای شما ارسال گردد. مشتریان شهرستانی نیز می توانند با اعلام آدرس و مشخصات دقیق خود ، بسته مربوط به نرم افزار را از طریق پست پیشتاز یا سفارشی تهیه نمایند.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *